Kui otsite usaldusväärset autoremonti Vändras, siis olete jõudnud õigesse kohta. Fixus Vändra on tuntud ja kogenud autoremondi ettevõte, kellel on üle 20-aastane kogemus selle valdkonna teenuste pakkumisel. Meie eesmärk on pakkuda parimat võimalikku teenust ning tagada klientide autodele kvaliteetne remont ja hooldus.

Meie ettevõte on uhke oma kogenud meeskonna üle, kes on pühendunud autode remondile ja hooldusele. Meie töötajad omavad pikaajalist kogemust ning on koolitatud kaasaegsete autotehnoloogiate valdkonnas. See võimaldab meil pakkuda mitmesuguseid teenuseid, alates tavalisest hooldusest ja rehvitöödest kuni keerukate diagnostikaprobleemide lahendamiseni.

Autoremondi vajadused võivad olla mitmekesised, alates tavapärasest hooldusest kuni keeruliste probleemide lahendamiseni. Meie laiaulatuslik teenuste valik hõlmab mootori diagnostikat, pidurisüsteemi remonti, elektritöid, rehvitöid, õlivahetust, roolimis- ja vedrustussüsteemi hooldust ning palju muud. Meie eesmärk on tagada, et kõik kliendid saaksid meilt täieliku lahenduse oma autoremondi vajadustele Vändras.

Fixus Vändra koduleht waco.ee on loodud selleks, et klientidel oleks mugav juurdepääs meie teenustele ja vajalikule teabele.

Broneeri aeg juba täna: 

Kauplus on avatud: E-R 9:00 – 17:00, L: 09:00 – 12:00

Telefonid: 449 5279, 442 5380, 529 6395, 502 8430

E-post: info@waco.ee

Aadress: Vana tn 55, 87701